האזכרה השנתית בבית ווהלין

1/08/2021

יום השנה לטבח שנעשה בבני משפחותינו בימי השואה חל ב-י' באלול. כבכל שנה, נתכנס גם השנה לאזכרה השנתית בבית ווהלין, שתתקיים ביום רביעי, 18.8.21, בשעה 17:30. מצורפת הזמנה בתחתית העמוד.

בימים אלו, כשדור השורדים הולך ומתמעט, חשוב לנו מאוד להמשיך ולשמר את הזיכרון של יקירנו שנספו ולהנחיל את המורשת לבני דורות ההמשך.

חברנו היקר, מר אהרון גוטליב, ששימש שנים רבות כיו"ר הארגון, חלה ולא יוכל, לצערנו הרב, להמשיך בתפקידו. ברצוננו להודות לאהרון על עבודתו ההתנדבותית הנפלאה, אותה ביצע במסירות רבה ודאג לטפל בצורה עניינית ומהירה בכל נושא שעלה. בהנהגתו גדל הארגון והתפתח. כולנו מאחלים לאהרון החלמה מהירה ובריאות איתנה!

אני מבקשת מאד מבני משפחות הניצולים שהלכו לעולמם בשנה זו, להעביר אלי, עוד לפני האזכרה, את שמות הנפטרים ומועד פטירתם.

לצערנו, מספר חברי הוועד הפעילים הצטמצם בשנים האחרונות. כדי להמשיך ולשמר את הארגון הנהדר שלנו, אנחנו זקוקים מאוד לחברי ועד נוספים. נעלה את הנושא במפגש הקרוב.

אנו מעוניינים במי שיכול לתרום בתחומי ארגון, תיעוד, דיגיצטיה, סיוע משפטי ועוד. כך אולי נצליח לצמצם הוצאות, בעיקר של תחזוקת האתר החשוב שלנו.

חברים שיכולים ומעוניינים להצטרף ולעזור, מתבקשים להודיע לנו על כך. אם ישנם מעוניינים שייבצר מהם להגיע לאזכרה השנתית, בבקשה, יידעו אותנו, במייל או בטלפון.

להזכירכם, רק בעלי תו ירוק או מי שיציג בדיקת קורונה שלילית מ-72 השעות האחרונות יורשה להיכנס לאירוע. כולם מחויבים לעטות מסכות, כל זמן השהות בבית ווהלין.

מקווים להיפגש באזכרה עם כולכם, כולל הצעירים, בני הדור השלישי והרביעי.

בברכה,
לאה אינגבר-וולך
בשם הוועד
טלפון 052-3402208
leaingber@gmail.com

 

הזמנה לאזכרה השנתית ליהודי רוז‘ישץ והסביבה  הזמנה לאזכרה השנתית ליהודי רוז‘ישץ והסביבה
הדפס
ניהול תכנים: